Aktualności / Wybrany wpis

Lokale do wynajęcia

Lokale do wynajęcia
 • POSZUKUJEMY NAJEMCÓW NA POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE. Powierzchnie już od 15M2

 • Oferujemy: pow.  267m2
  witryna; wejście z chodnika
  pomoc przy wyreklamowaniu najemcy
  bardzo korzystne warunki najmu

  darmowa reklama na obiekcie
  duży parking
  ochrona 24h
  sprzątanie
Lokal handlowo usługowy położony na parterze w CH Domino z wejściem od chodnika. W sąsiedztwo Lidl, Pepco, Neonet, ING. Pow. 267m2. Duża witryna. Duży parking. Czynsz 45zł netto/m2 + 5,50zł/m2 tytułem opłaty eksploatacyjnej (ogrzewanie, sprzątanie pow. wspólnych, ochrona, administracja, reklama na obiekcie) Bardzo duże natężenie pieszych. Lokal bardzo dobrze wyeksponowany.

CH Domino to NOWOCZESNY 2-poziomowy pasaż handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum Rudy Śląskiej w dzielnicy Wirek. Znajduje się
w bezpośrednim sąsiedztwie CH Ruda Śląska PLAZA.

Obiekt jest świeżo po kompleksowej modernizacji. Posiada centralne ogrzewanie/wentylację, całodobową obsługę portiersko-sprzątającą. Wokół obiektu znajduje się parking na 200 samochodów.

Centrum Handlowe Domino posiada bardzo dobry układ komunikacyjny (znajduje się u zbiegu ulic Obrońców Westerplatte i 1 Maja). W niedalekiej odległości znajdują się 2 główne arterie komunikacyjne Śląska (Trasa Średnicowa oraz A4)

W lokalach można prowadzić działalność handlową, usługową, a także biurową lub magazynową (lub połączenie tych funkcji).

W cenie możliwość umieszczenia reklamy, baneru przed centrum handlowym.

Zapraszamy do współpracy.Galeria zdjęć:
Powrót

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.